Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Logo - Fundacja bez łez
Fundacja "Autyzm bez łez"
KRS: 0000423188
Fundacja
Rodzice
Autentyzm

NASZE DZIAŁANIA

JAK DZIAŁAMY?


Mówi się, że XXI wiek to czas społeczeństwa informacyjnego, że aby komuś pomóc nie wystarczy dać  mu rybę, która zostanie zjedzona, ani wędkę, która bez odpowiedniej refleksji zostanie przehandlowana na rybę – potrzebna jest jeszcze wiedza. Rzetelna  informacja może stać się motorem do działania, samodzielnym pomysłem i motywacją do dalszego łowienia.


W naszej Fundacji wspomagamy rodziny informacyjnie i szkoleniowo, upowszechniamy wiadomości na temat innowacyjnych form terapii dla osób z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi i autyzmem. Do osób publicznych i ogółu społeczeństwa kierujemy apele o zrozumienie, tolerancję i pochylenie się nad problemem osób dotkniętych różnego rodzaju zaburzeniami. Motywujemy do dalszego samodzielnego działania, do poszukiwania samodzielnych dróg. Naszym hasłem przewodnim jest wsparcie z sercem, ale i głową.