Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Logo - Fundacja bez łez
Fundacja "Autyzm bez łez"
KRS: 0000423188
Fundacja
Rodzice
Autentyzm

BEZ BOGA BY SIĘ NIE STAŁO CO SIĘ STAŁO

Rada anioła Rafała udzielona rodzinie Tobiasza:

„ Wszystkim ludziom opowiadajcie o wielkich dziełach Bożych i nie wahajcie się Go wysławiać.  Słuszną jest rzeczą zachowywać tajemnice króla, jednak dzieła Boga trzeba rozgłaszać i ze czcią wysławiać...  Tak więc, kiedy ty i Sara modliliście się, to ja zanosiłem wasze modlitwy przed majestat Pana...
Uwielbiajcie Pana na ziemi i wysławiajcie Boga.  Opiszcie wszystko, co was spotkało“
( Tb 12, 6 nn).

              
Wierzymy, że to, w jakim punkcie znajdujemy się teraz, że Abigail radzi sobie ze wszystkim coraz lepiej, a my możemy patrzeć na to jak się rozwija, to efekt Bożego wsparcia, siły jakiej udzielił nam Pan w najtrudniejszych chwilach.  To On naprowadził nas na drogę, którą obecnie idziemy. Dzięki Niemu widzimy przed sobą jasne światło, za każdym razem wyraźniejsze. Bóg stawia na drodze każdego z nas drogowskazy. Jeśli dobrze się im przyjrzymy, odnajdziemy w nich Jego oblicze i Jego nauki: pokory, miłości, wytrwałości.